Szanowni Państwo,

wakacje to podobno sezon ogórkowy, jednak w Telewizji Światłowodowej WIFIMAX  zupełnie na to nie wygląda.

Od 1 lipca wprowadziliśmy dodatkową promocję dla nowych abonentów pakietów OPTIMUM i PLATINUM (HBO w prezencie do 2 miesięcy). Od 15 lipca w ramach okna otwartego udostępniliśmy 10 kanałów muzycznych dla wszystkich abonentów Telewizji Światłowodowej, dzięki czemu lato może być bardziej muzyczne.

Dziś pragniemy Państwa poinformować o trzech nowych kanałach, które zasilą naszą ofertę  od 1 sierpnia 2017 roku. Wszystkie stacje znajdą się w pakiecie SMART:

  • 13 HD – to stacja skierowana do widzów w każdym wieku. Rozrywka, sport, publicystyka, muzyka, bajki dla najmłodszych oraz motoryzacja.
  • E-Sport HD – to kanał poświęcony w stu procentach grom wideo oraz rosnącemu światowemu fenomenowi – sportom elektronicznym. Dzięki prawom do transmisji największych e-sportowych turniejów, na kanale pojawią się setki godzin z transmisji na żywo prosto z warszawskiego studia.
  • Music Box UA HD – to stacja będąca ukraińską wersją międzynarodowego kanału Music Box. Jej ramówka to teledyski 24 godziny na dobę, bloki interaktywne i programy własne. Kanał wspiera najważniejsze wydarzenia ze świata muzyki tanecznej.

Ponadto dwie stacje zmienią jakość nadawania z SD na HD:

  • Euronews HD
  • Sportklub HD

 

Natomiast do oferty kanałów lokalnych dołączyły stacje:

  • Sportowa.tv – to internetowa telewizja sportowa, której celem jest popularyzacja mało znanych i niszowych dyscyplin oraz wydarzeń sportowych. To także zachęta do aktywności sportowej oraz identyfikacji z lokalnymi klubami sportowymi.
  • Telewizja TVT – to jedna z najstarszych telewizji regionalnych w Polsce – nadaje nieprzerwanie od 2007 roku. Ramówka stacji to programy informacyjne, publicystyczne, historyczne i poradnikowe, przy czym bardzo wiele miejsca poświęca się informacji i rozrywce związanej z ziemią śląską, z której to stacja się wywodzi.
admin

Skip to content