Miło nam poinformować Państwa, iż  w 2016 r.  firma „Wifimax” s.c. Radosław Światłowski & Łukasz Zaremba  obchodzi jubileusz 10-lecia działalności!  W związku z tym przygotowaliśmy dla naszych  obecnych i nowych Klientów wiele atrakcji. Jubileusz będziemy świętować  przez cały 2016 rok. Już niebawem  wystartujemy z pierwszym  konkursem   i atrakcyjnymi nagrodami.
2016 r.  jest dla nas wyjątkowym czasem, w którym wracamy do rozpoczęcia działalności firmy oraz refleksji nad tym, jak wyglądał rynek telekomunikacyjny, kiedy to rozpoczynaliśmy naszą przygodę z udostępnianiem Internetu na terenie powiatu wieruszowskiego. Jak to zwykle bywa początki nie były łatwe, ale wytrwałość,  wiara       w powodzenie oraz życzliwość ludzi pozwoliła nam zdobywać powoli wyznaczone cele.
Za te 10 lat nieustannego rozwoju chcielibyśmy podziękować wszystkim Klientom, Kontrahentom, Pracownikom oraz Sympatykom naszej firmy. Dziękujemy  za okazane zaufanie i wsparcie. Mamy nadzieję, że przez kolejne  lata naszej działalności  uda nam się osiągnąć jeszcze więcej, jeszcze bardziej rozwinąć naszą ofertę usług telekomunikacyjnych, a szybkość Internetu przyśpieszyć maksymalnie!
Państwa satysfakcja i lojalność jest dla nas motywacją do jeszcze bardziej wytężonej pracy.

Z poważaniem
Lokalny Operator Telekomunikacyjny „WifiMax”
Radosław Światłowski & Łukasz Zaremba

admin

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content