Szanowni Państwo !

Z przyjemnością pragniemy poinformować, o zmianach jakie nastąpiły w wizerunku naszej firmy. Zdajemy sobie sprawę, że spójny i profesjonalny wizerunek jest jednym   z narzędzi sukcesu. Zmienia się zarówno rynek, jak   i oczekiwania Klientów, dlatego też zdecydowaliśmy się odświeżyć nasze logo oraz poprawić design strony internetowej.

Mamy nadzieję, że nasza obecna strona www.wifimax.pl wraz  z nowym wyglądem, przyniesie większą funkcjonalność oraz lepszy dostęp do informacji, odzwierciedlając tym samym naszą elastyczność i otwartość na Klienta.

Pragnęliśmy, aby nowy wizerunek odzwierciedlał  kluczowe walory naszej firmy związane przede wszystkim z wysoką jakością oferowanych przez nas usług ukierunkowanych na Klienta.  Wraz ze zmianą wizerunku stworzyliśmy nową strategię rozwoju. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów uruchomiliśmy nową usługę, jaką jest   Telewizja Cyfrowa HD.  Powyższą usługę udostępniamy już we wszystkich blokach w Wieruszowie oraz        w domkach jednorodzinnych, gdzie Klienci korzystają z  Internetu   w technologii światłowodowej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się   z naszą ofertą i skorzystania Telewizji HD                   o krystalicznie czystym  obrazie.

Wyrażamy nadzieję, że nowy wizerunek oraz jasno określona strategia firmy Wifimax spełnią Państwa oczekiwania. Ufamy, że umocni to pozycję naszej firmy na rynku, zacieśniając   więzi    z naszymi Klientami oraz pozwoli zdobyć zaufanie nowych Partnerów.

Z poważaniem  zespół Wifimax
Radosław Światłowski & Łukasz Zaremba

admin

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content